Tablet/Papier/Nožnice

Seriál: Tablet Papier Nožnice - Vezmi papier, nie tablet.

Vystrihovačka: Valentínska záložka
92 zobrazení

Máme tu najzamilovanejší deň v roku a my sme si pre vás pripravili tretie prekvapenia, s ktorým môžete potešiť nie len svojich najbližších, ale aj seba. Trúfate si na tieto ručne vyrobené záložky do knihy?

Vystrihovačka: Valentínsky pozdrav
95 zobrazení

Skúste tento rok prekvapiť vašich najmilších originálnou valentínskou poštou. Je to naozaj jednoduché a zaručujeme vám, že takýto ručne vyrobený odkaz poteší vašu lásku oveľa viac, ako čokoľvek iné.

Vystrihovačka: Valentínske srdce
200 zobrazení

Chcete prekvapiť svoju lásku na Valentína? Stále platí, že ručne vyrobené veci vedia potešiť najviac. Práve preto sme si pre vás pripravili návody na niekoľko ručne robených valentínok, ktoré stihnete urobiť aj na poslednú chvíľu.

Vezmi papier, nie tablet
90 zobrazení

Na úvod trochu hrozivá, ale pravdivá štatistika. Až 90% detí trávi svoj voľný čas s niektorou zo súčasných technologických „hračiek“. A čo je ešte desivejšie, sú medzi nimi aj deti mladšie, ako dva roky. A práve preto sa spoločnosť HIGHINS-INDUSTRY, s.r.o. (hipapier.sk) rozhodla poukázať na tento celospoločenský problém a využiť svoje produkty na to, aby deti trávili viac času mimo virtuálnej reality.