Blog - naše novinky

714 zobrazení
Súťaže

Pravidlá súťaže:  „ZAČNI ŠKOLSKÝ ROK S NOVUČIČKÝM IPHONOM“

842 zobrazení
Súťaže

Zapojte sa do súťaže o novučičké predškolské batohy BAAGL - Batman a Supergirl.

Služba: Nekonečný toner
254 zobrazení
Informácie

Majitelia tlačiarní POZOR! Máme pre vás jedinečnú službu objednávania tonerov s názvom NEKONEČNÝ TONER. Každý toner zakúpený v našom e-shope...

Služba: Nakúpime za vás
235 zobrazení
Informácie

Čas ide stále jedným smerom, zhruba rovnako rýchlo. Doba je rýchla, zdá sa nám, že máme málo času. Chceli by sme stíhať viac. No ak si pozrieme, čo...

Vystrihovačka: Valentínska záložka
123 zobrazení
Tablet/Papier/Nožnice

Máme tu najzamilovanejší deň v roku a my sme si pre vás pripravili tretie prekvapenia, s ktorým môžete potešiť nie len svojich najbližších, ale aj seba. Trúfate si na tieto ručne vyrobené záložky do knihy?

Vystrihovačka: Valentínsky pozdrav
157 zobrazení
Tablet/Papier/Nožnice

Skúste tento rok prekvapiť vašich najmilších originálnou valentínskou poštou. Je to naozaj jednoduché a zaručujeme vám, že takýto ručne vyrobený odkaz poteší vašu lásku oveľa viac, ako čokoľvek iné.

Vystrihovačka: Valentínske srdce
253 zobrazení
Tablet/Papier/Nožnice

Chcete prekvapiť svoju lásku na Valentína? Stále platí, že ručne vyrobené veci vedia potešiť najviac. Práve preto sme si pre vás pripravili návody na niekoľko ručne robených valentínok, ktoré stihnete urobiť aj na poslednú chvíľu.

Vezmi papier, nie tablet
117 zobrazení
Tablet/Papier/Nožnice

Na úvod trochu hrozivá, ale pravdivá štatistika. Až 90% detí trávi svoj voľný čas s niektorou zo súčasných technologických „hračiek“. A čo je ešte desivejšie, sú medzi nimi aj deti mladšie, ako dva roky. A práve preto sa spoločnosť HIGHINS-INDUSTRY, s.r.o. (hipapier.sk) rozhodla poukázať na tento celospoločenský problém a využiť svoje produkty na to, aby deti trávili viac času mimo virtuálnej reality.

Nový e-shop, nové funkcie
110 zobrazení
Novinky

Záleží nám na vás a aj preto sa snažíme neustále zlepšovať naše služby. Už čoskoro sa môžete tešiť na nový, krajší, lepší a hlavne funkčnejší e-shop pre to najpohodlnejšie nakupovanie.